reklama reklama

Biomechanické aktivní stélky (vložky) do bot a zdravotní boty Hanák - dámská, pánská a dětská obuv J HANÁK R®

          

          Začátkem roku 2009 jsem pozvala pana Josefa Hanáka do Holešova na přednášku, aby nám představil svůj převratný vynález. Ochotně nám vysvětlil, jak stélky pod chodidly fungují. Bylo to velmi jednoduché geniální řešení, na které musel přijít skromný český vynálezce, který není zatížen medicínskými znalostmi, rutinními metodami a předsudky. Jeho podložka pod chodidla (biomechanická aktivní stélka), nám naprosto dokonale nahradí přírodní podloží a noha na ní nestojí pouze na třech bodech, jak je tomu na tvrdé podložce a v jiné botě, ale naše váha se opět rozloží na šest bodů, tak, jak tomu bylo dříve, když se ještě chodilo po měkkém podloží bez bot. Svoji váhu přenášíme na palec (90%) a zbytek na prsty a zevní stranu chodidla. Palec využíváme opět jako páku, z pohledu biomechaniky již neneseme svoji váhu, ale svoji hmotnost využíváme k pohybu, čímž dochází k obrovské úspoře energie.
          Zakoupili jsme si obuv a stélky a vyzkoušeli sami na sobě jejich podivuhodné účinky. Na naše doporučení si je pořídili i naši blízcí, přátelé, známí a všichni jsou s nimi také velice spokojeni. Stélky nám vyřešily celou řadu letitých zdravotních problémů, zbavily nás trápení a bolestí nohou, kloubů i páteře. Kdo míval problémy s činností lymfatického systému, již nemá otoky
kotníků ani vodu v koleně. Dětem se srovnala chodidla a paty do osy a vytvořily se správné nožní klenby. Ženy, které mnoho let trpěly migrénami, hlava přestala bolet, když začaly používat stélky v každé obuvi a také se podařilo otěhotnět několika ženám, ikdyž se předtím otěhotnět roky nedařilo. Na stélkách se srovnala kostrč a odstranilo se napětí pod kotníky a v oblasti Achillovy šlachy, způsobené vyosením paty (reflexní plošky pohlavních orgánů se nalézají pod kotníky a dolní lymfatický systém pánve je v místě Achillovky) a znovu začala proudit energie do těchto orgánů. Stélky přinesly úlevu mnoha ženám s Halluxy (vbočené palce) a zachránily je před velmi bolestivou operací. Na stélkách přestaly bolet paty mnoha lidem, kterým ozařování ani rázové vlny nepřinesly žádnou úlevu. Příčinou bolestí pat je vždy hormonální nerovnováha až dysfunkce pohlavních orgánů. Tato nerovnováha se projevuje také problémy s Achillovou šlachou (dolní lymfatický systém), třísel či SI skloubením (vystřelující bolest do kyčle po dráze močového měchýře viz článek).  Stélky fungují i u lidí se sedavým zaměstnáním (řidiči z povolání, studenti i děti ve školách). imobilním lidem upoutaným na invalidní vozík, ať již trvale či po úraze nebo po operaci. Velmi vhodné jsou pro sportovce, kterým biomechnaická sportovní obuv zajistí vyšší výkonnost a ochrání nohy před úrazy. Doporučujeme též pacientům, které trápí otoky, křečové žíly, bolesti kloubů či páteře.                                

                                                                                                                                                                                           

Vyzkoušejte je, uvidíte, že nebudete litovat!  

  

 

 

Získaná ocenění firmy Boty J Hanák R. s.r.o.


Certifikát Krizi navzdory

Top Czech Quality 1. stupně

Top Czech Quality Plaketa

 Top Czech Quality

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Boty k prodeji

24.05.2011

Poradenství, objednávky a prodej na poliklinice v Holešově

Prodejna je otevřena každý pátek od 09.00 - 16.00 h.

 

Na prodejně akceptujeme pouze platbu v hotovosti.
Platební karty nepřijímáme.

 


 

Aktuální nabídku obuvi na skladě najdete zde 
Zboží zasíláme Českou poštou na dobírku.

Objednat: email stelkyhanak@seznam.cz
mobil: 604907853

 

 

více

Aktuality

20.09.2021

Přednáška s názvem "Chodidlo jako základ stavby jménem člověk"

video na YouTube zde

více

28.03.2020

Co můžete udělat pro své zdraví

více

24.11.2012

Mimořádná nabídka - Shiatsu masáž reflexních zón nohou japonským přístrojem MARUTAKA!

více

Anketa