reklama reklama

Chodidlo nohy je zákon, který musíme respektovat.

 

ÚVAHY -  ZKUŠENOSTI -  ZJIŠTĚNÍ - FAKTA
 

Co jsou boty Hanák a biomechanická aktivní stélka do obuvi už asi mnozí víte.
Hodně se o Hanákově stélce do obuvi hovořilo v souvislosti s ojedinělým a velmi úspěšným projektem

Zdravá chodidla - naše budoucnost
, který se uskutečnil ve školním roce 2010/11 s žáky 1. třídy na 1. ZŠ v Holešově. Biomechanická aktivní stélka, geniální vynález Josefa Hanáka, uzdravila chodidla většině prvňáčků a také se zlepšil jejich prospěch ve škole. Již v pololetí žáci plynule četli, nebyli unavení, zvládali rychle nové učivo a diktáty psali na jedničky. V současné době probíhá obdobný
projekt v Boskovicích, tentokrát s dětmi dvou mateřských škol a positivní vliv na zdraví a psychický vývoj dětí je s velkým zájmem sledován lékaři rehabilitace nemocnice v Boskovicích, psychologem a pedagogy. Také zde měly téměř všechny předškolní děti křivé nohy a již za dva měsíce v sandálkách s Hanákovou stélkou je znát viditelné zlepšení.
Občané Holešova mají velké štěstí, že se o tomto geniálním vynálezu Josefa Hanáka dozvěděli mezi prvními na světě. Sami na sobě vyzkoušeli její positivní účinky na celý organismus a nyní je doporučují svým známým a blízkým. Patentovaná anatomická korková stélka v obuvi s důlkem pod kloubem palce a se snížením v patní části chodidla, jim odstranila spoustu letitých zdravotních problémů a bolestí!

 
Bolesti hlavy a útřely již u malých dětí.

Bolesti hlavy a ústřely v oblasti krční či bederní páteře dnes postihují již předškolní děti. Všichni shodně mají ploché a křivé nohy a valgozitu kotníků a rozhodně to není jen kosmetická vada. 

Je to alarmující skutečnost a měli bychom se nad tímto zdravotním stavem nejmladší generace zamyslet všichni, kdo to jen trochu můžeme ovlivnit a změnit! Kdo jiný by měl mít největší zájem o zdraví svých dětí než jejich rodiče?  


Nebuďte lhostejní ke svému zdraví!

Ještě je ale stále mnoho těch, kteří si stále ničí na škodlivých a pro zdraví člověka, často  nebezpečných vložkách v obuvi.

Do chodidla nesmí nic tlačit!
Na plosce nohy jsou umístěny reflexní plošky všech orgánů!

Stojí za zamyšlení, zda si spoustu nemocí nezpůsobujeme sami nevhodnými vložkami v obuvi!
Podepřená příčná klenba (uprostřed chodidla) tlačí přímo do reflexní plošky ledvin a nadledvinek, může způsobit nejen potíže s ledvinami a močovým ústrojím (pomočování), ale i s kostmi, zuby, vlasy, s psychikou (strach a deprese) a oslabení imunity!

Podepřená podélná klenba (vnitřní strana chodidla) tlačí do reflexní plošky slinivky, která má na starosti nejen produkci inzulínu, ale i všechny sliznice v těle. Její dysfunkce pak může způsobit častá nachlazení, rýmu, bolesti v krku, kašel, ale i problémy s dělohou (prostatou), onemocnění cukrovkou a záněty tlustého střeva. Po letech tlaku do této plošky na chodidle se orgán doslova vyčerpá a přestane fungovat. Není to vysvětlení, proč každý desátý člověk trpí dnes cukrovkou včetně malých dětí a proč držíme prvenství nádorových onemocnění tlustého střeva?
 

Co pro zdraví své a svých dětí můžete udělat?

Patentované biomechanické aktivní stélky do obuvi, s důlkem pod kloubem palce a se snížením v patní části chodidla nám zajistí zdravá chodidla, vertikalizaci kloubů, páteře a hlavy, přirozenou stimulaci reflexních plošek všech orgánů na chodidle a správnou činnost lymfatického a cévního systému. Nahradí nám chůzi bosky na přírodním podloží a noha bude stát zase na šesti bodech a ne na třech, jak tomu je na tvrdé podložce.
 

Jsou vhodné k celodennímu nošení pro všechny lidi bez rozdílu věku a pohlaví.

Prevencí jsou u dětí, které se poprvé postaví v postýlce a mají již stélku vloženou pod chodidlem a nám ostatním jsou lékem. Podívejte se na své nohy. Je to základ celého kosterního systému vašeho těla. Máte snížené klenby, (plosky jako kačena), vbočený palec (Hallux valgus), kladívkové prsty a podpatky sešlapané k jedné straně? Potom se klouby i páteř dostaly do špatné polohy a to způsobuje velké svalové napětí, zdravotní problémy a bolesti. Patologická stopa chodidla je z 90% dědičná a tytéž problémy budou mít nebo již mají i vaše děti! Je nejvyšší čas vše vrátit zpět, do správné polohy. Biomechanické aktivní stélky Super duo jsou součástí otevřené obuvi Hanák pro děti i dospělé a také se vyrábí 
biomechanické aktivní stélky Standart duo, které se vkládají do komerční uzavřené obuvi, vycházkové i sportovní.


Nečekejte, až vaše děti budou mít stejné, ne-li horší, zdravotní problémy jako vy!

Platí zde doslova a do písmene: „Jaká matka, taká Katka!“
 

Obecnou mapku reflexních plošek na chodidle najdete zde:

 

 

Boty k prodeji

24.05.2011

Poradenství, objednávky a prodej na poliklinice v Holešově

Prodejna je otevřena každý pátek od 09.00 - 16.00 h.

 

 

Aktuální nabídku obuvi na skladě najdete zde 
Zboží zasíláme Českou poštou na dobírku.

Objednat: email stelkyhanak@seznam.cz
mobil: 604907853

 

 

více

Aktuality

23.03.2022

Zkvalitnění technologie výroby, nové vlastnosti biomechanické aktivní stélky.

více

20.09.2021

Přednáška "Chodidlo jako základ stavby jménem člověk"

zde

více

28.03.2020

Co můžete udělat pro své zdraví

více

06.01.2018

Obuv na spaní! Deník Blesk informuje o dalším vynálezu Josefa Hanáka

více

24.11.2012

Mimořádná nabídka - Shiatsu masáž reflexních zón nohou japonským přístrojem MARUTAKA!

více

Anketa