reklama reklama

Chodidlo nohy je zákon, který musíme respektovat.

 

ÚVAHY -  ZKUŠENOSTI -  ZJIŠTĚNÍ - FAKTA
 

Co jsou boty Hanák a biomechanická aktivní stélka do obuvi už asi mnozí víte.
Hodně se o Hanákově stélce do obuvi hovořilo v souvislosti s ojedinělým a velmi úspěšným projektem

Zdravá chodidla - naše budoucnost
, který se uskutečnil ve školním roce 2010/11 s žáky 1. třídy na 1. ZŠ v Holešově. Biomechanická aktivní stélka, geniální vynález Josefa Hanáka, uzdravila chodidla většině prvňáčků a také se zlepšil jejich prospěch ve škole. Již v pololetí žáci plynule četli, nebyli unavení, zvládali rychle nové učivo a diktáty psali na jedničky. V současné době probíhá obdobný
projekt v Boskovicích, tentokrát s dětmi dvou mateřských škol a positivní vliv na zdraví a psychický vývoj dětí je s velkým zájmem sledován lékaři rehabilitace nemocnice v Boskovicích, psychologem a pedagogy. Také zde měly téměř všechny předškolní děti křivé nohy a již za dva měsíce v sandálkách s Hanákovou stélkou je znát viditelné zlepšení.
Občané Holešova mají velké štěstí, že se o tomto geniálním vynálezu Josefa Hanáka dozvěděli mezi prvními na světě. Sami na sobě vyzkoušeli její positivní účinky na celý organismus a nyní je doporučují svým známým a blízkým. Patentovaná anatomická korková stélka v obuvi s důlkem pod kloubem palce a se snížením v patní části chodidla, jim odstranila spoustu letitých zdravotních problémů a bolestí!

 
Bolesti hlavy a útřely již u malých dětí.

Bolesti hlavy a ústřely v oblasti krční či bederní páteře dnes postihují již předškolní děti. Všichni shodně mají ploché a křivé nohy a valgozitu kotníků a rozhodně to není jen kosmetická vada. 

Je to alarmující skutečnost a měli bychom se nad tímto zdravotním stavem nejmladší generace zamyslet všichni, kdo to jen trochu můžeme ovlivnit a změnit! Kdo jiný by měl mít největší zájem o zdraví svých dětí než jejich rodiče?  


Nebuďte lhostejní ke svému zdraví!

Ještě je ale stále mnoho těch, kteří si stále ničí na škodlivých a pro zdraví člověka, často  nebezpečných vložkách v obuvi.

Do chodidla nesmí nic tlačit!
Na plosce nohy jsou umístěny reflexní plošky všech orgánů!

Stojí za zamyšlení, zda si spoustu nemocí nezpůsobujeme sami nevhodnými vložkami v obuvi!
Podepřená příčná klenba (uprostřed chodidla) tlačí přímo do reflexní plošky ledvin a nadledvinek, může způsobit nejen potíže s ledvinami a močovým ústrojím (pomočování), ale i s kostmi, zuby, vlasy, s psychikou (strach a deprese) a oslabení imunity!

Podepřená podélná klenba (vnitřní strana chodidla) tlačí do reflexní plošky slinivky, která má na starosti nejen produkci inzulínu, ale i všechny sliznice v těle. Její dysfunkce pak může způsobit častá nachlazení, rýmu, bolesti v krku, kašel, ale i problémy s dělohou (prostatou), onemocnění cukrovkou a záněty tlustého střeva. Po letech tlaku do této plošky na chodidle se orgán doslova vyčerpá a přestane fungovat. Není to vysvětlení, proč každý desátý člověk trpí dnes cukrovkou včetně malých dětí a proč držíme prvenství nádorových onemocnění tlustého střeva?
 

Co pro zdraví své a svých dětí můžete udělat?

Patentované biomechanické aktivní stélky do obuvi, s důlkem pod kloubem palce a se snížením v patní části chodidla nám zajistí zdravá chodidla, vertikalizaci kloubů, páteře a hlavy, přirozenou stimulaci reflexních plošek všech orgánů na chodidle a správnou činnost lymfatického a cévního systému. Nahradí nám chůzi bosky na přírodním podloží a noha bude stát zase na šesti bodech a ne na třech, jak tomu je na tvrdé podložce.
 

Jsou vhodné k celodennímu nošení pro všechny lidi bez rozdílu věku a pohlaví.

Prevencí jsou u dětí, které se poprvé postaví v postýlce a mají již stélku vloženou pod chodidlem a nám ostatním jsou lékem. Podívejte se na své nohy. Je to základ celého kosterního systému vašeho těla. Máte snížené klenby, (plosky jako kačena), vbočený palec (Hallux valgus), kladívkové prsty a podpatky sešlapané k jedné straně? Potom se klouby i páteř dostaly do špatné polohy a to způsobuje velké svalové napětí, zdravotní problémy a bolesti. Patologická stopa chodidla je z 90% dědičná a tytéž problémy budou mít nebo již mají i vaše děti! Je nejvyšší čas vše vrátit zpět, do správné polohy. Biomechanické aktivní stélky Super duo jsou součástí otevřené obuvi Hanák pro děti i dospělé a také se vyrábí 
biomechanické aktivní stélky Standart duo, které se vkládají do komerční uzavřené obuvi, vycházkové i sportovní.


Nečekejte, až vaše děti budou mít stejné, ne-li horší, zdravotní problémy jako vy!

Platí zde doslova a do písmene: „Jaká matka, taká Katka!“
 

Obecnou mapku reflexních plošek na chodidle najdete zde:

 

 

Boty k prodeji

24.05.2011

Poradenství, objednávky a prodej na poliklinice v Holešově

Prodejna je otevřena každý pátek od 09.00 - 16.00 h.

 

Na prodejně akceptujeme pouze platbu v hotovosti.
Platební karty nepřijímáme.

 


 

Aktuální nabídku obuvi na skladě najdete zde 
Zboží zasíláme Českou poštou na dobírku.

Objednat: email stelkyhanak@seznam.cz
mobil: 604907853

 

 

více

Aktuality

20.09.2021

Přednáška s názvem "Chodidlo jako základ stavby jménem člověk"

video na YouTube zde

více

28.03.2020

Co můžete udělat pro své zdraví

více

24.11.2012

Mimořádná nabídka - Shiatsu masáž reflexních zón nohou japonským přístrojem MARUTAKA!

více

Anketa