reklama reklama

Josef Hanák,

    
Český vynálezce a zlepšovatel Josef Hanák se zabýval desítky let lidským chodidlem z hlediska morfologie a biomechaniky. Podařilo se mu nejen zjistit pravou příčinu současných zdravotních problémů, ale zhotovil i jednoduchou pomůcku - biomechanickou aktivní 
stélku do obuvi, která nám nahradí přírodní podloží. Váha těla je na ní rozložena na šesti bodech, (poslední článek palce, prsty a na zevní hranu chodidla) a ne na třech (kloubu palce, malíku a patě), jak je tomu na tvrdé podložce a v komerční obuvi.

Na této stélce s důlkem pod kloubem palce opět využíváme poslední článek palce jako páku (pumpu), tak, jak tomu bylo dříve, když jsme chodili bosi. Dochází k  napínání svalů na nártu a šlach na chodidle a vazy pevně drží kotník v ose - jen tak zajistíme správné postavení chodidla, poté kotníku, kloub kelenní, kyčelní, pánev, obratle na páteři, ramena a hlavu, má tedy positivní vliv na celý celý pohybový aparát. Ustupuje svalové napětí a přestávájí bolesti, způsobené špatným postavením kloubů a páteře. Tato stélka s důlkem pod kloubem palce má zásadní vliv na činnost cévního systému (přirozeně se ředí a okysličuje krev) a positivně ovlivňuje i činnost lymfatického systému (odkyselení - detoxikace těla).

Zásadním předpokladem pro správnou činnost celého organismu každého člověka jsou zdravá choddila a ty Vám zajistí pouze geniální podložka pod chodidla, kterou je biomechanická aktivní stélka do obuvi!

 

 

                                                                                                                                                                                             

 

Chodidlo je základ pro náš "domeček z kostí"


Všichni dobře víme, že každý dům musí mít pevné a stabilní základy, aby nepraskaly zdi a nebyly problémy se statikou. Pokud nezajistíme správnou podložku pod chodidly, vznikají na nohách různé deformace a ty potom způsobují spoustu zdravotních problémů nejen pohybového aparátu, ale také špatnou funkci cévního a lymfatického systému.

Dobře se podívejte na své nohy, zaslouží si vaši pozornost!

A pokud máte kladívkové prsty, snížené klenby, vbočené palce, valgozitu pat a nohy do „X“ či do „O“ (sešlapáváte podpatky u obuvi dovnitř nebo vně), potom se nemůžete divit, že vás bolí nohy, máte problémy s klouby, otoky a křečové žíly, bolesti v zádech, trápí vás migrény a jste unaveni!Řešení příčiny vašich zdravotních problémů je nyní tak jednoduché!


Stačí, když zajistíte v každé obuvi pod chodidlem - biomechanickou aktivní stélku!

Až pro Vás bude biomechanická aktivní stélka v obuvi takovou samozřejmostí, jakou je používání bezpečnostního pásu při jízdě autem, zbavíte se postupně všech dosavadních zdravotních problémů a budete šťastní a soběstační do konce života!  Předejdete zbytečnému opotřebení svého těla a degenerativním změnám, které v současnosti trápí čím dál víc lidí, kteří se pak stávají neschopnými a doživotními pacienty.


Věřte svému tělu, je naprosto dokonalé, se vším si dokáže poradit.

Jediné, co Váš organismus ke zdraví potřebuje, je vrátit chodidlu jeho původní funkci, protože je to stroj mistrovské konstrukce a umělecké dílo!

Leonardo da Vinci


 

Boty k prodeji

24.05.2011

Poradenství, objednávky a prodej na poliklinice v Holešově

Prodejna je otevřena každý pátek od 09.00 - 16.00 h.

 

Na prodejně akceptujeme pouze platbu v hotovosti.
Platební karty nepřijímáme.

 


 

Aktuální nabídku obuvi na skladě najdete zde 
Zboží zasíláme Českou poštou na dobírku.

Objednat: email stelkyhanak@seznam.cz
mobil: 604907853

 

 

více

Aktuality

20.09.2021

Přednáška s názvem "Chodidlo jako základ stavby jménem člověk"

video na YouTube zde

více

28.03.2020

Co můžete udělat pro své zdraví

více

24.11.2012

Mimořádná nabídka - Shiatsu masáž reflexních zón nohou japonským přístrojem MARUTAKA!

více

Anketa