reklama reklama

Rady, zkušenosti

 

 

 

Zkušenosti se stélkami a obuví Hanák:

 

Datum: 7.9.2020

Matoušková Jitka, Zdiby

Stélky a boty značky Hanák
 

Před 5 lety mi kamarádka doporučila tyto stélky, nazouváky a boty. Ŕekla, že jsou to jediné boty, díky kterým může chodit, jinak by se ploužila o berlích. Její hodnocení mě nadchlo a s maminkou jsme si pořídily základní nazouváky a stélky do komerční obuvi. Mé mamince bylo 77 let a měla velké haluxy na obou nohách, proto si koupila i boty. Dnes po šesti letech nejenže se haluxy hodně zmenšily, ale mamince se klenba tak zlepšila, že má ve svých 83 letech opět číslo nohy 37 (měla 38). Před šesti lety jsem nevydržela stát déle jak 15 minut, na levé noze mezi 4. a 5. prstem se mi dělaly bolestivé otlaky a kuří oko, bolely mne plosky nohou. Vloni jsem po 3km chůze musela odpočívat, jak mne pálily bříška prstů na levé noze. Letos jsem denně na dovolené ušla 12km bez jakékoliv bolesti, přestaly se mi dělat otlaky. Zjistila jsem, že jsem se narovnala o 1cm a ustaly bolesti hlavy. Ovšem všechny radosti nejsou zadarmo - jak se tělo rovná, je vše doprovázeno někdy i velkými bolestmi – například pravé koleno, pravý kyčelní kloub mě bolely rok a půl, bolesti byly vždy v noci. Ale stojí to za to vydržet ty bolesti, protože se páteř skutečně rovná. Levé rameno mě bolelo přes půl roku, nemohla jsem otáčet rukou, bolesti se stěhovaly až k lopatce – výsledkem bylo právě to, že jsem ušla těch 12km bez problémů. Setkala jsem se s dalšími „nositeli“ Hanákových stélek a předáváme si zkušenosti, vzájemně se podporujeme. Kolegyně má 8 letou holčičku, které se velmi rychle narovnaly kladívkové prsty, ve třídě (jsem učitelkou MŠ) jsem měla dívenku, která měla špatnou jemnou motoriku, nesoustředila se, lehký opožděný vývoj – po roce nošení stélek je jako vyměněná! Mohla bych pokračovat…….Své kamarádce jsem velmi vděčná za doporučení Hanákových stélek

Datum: 9.6.2012

Brázdová Renata, Jablonského 402, Písek

 

Původně jsem zdravotní sestra a nyní pracuji jako pedikérka a masérka. Denně se setkávám s různými problémy na nohách a zádech. Již rok sama nosím a doporučuji stélky Hanák. Jsem nadšená výsledky mými i u mých klientů. Ke zlepšení dochází v mnoha směrech. Doslova od hlavy k patě, teda vlastně obráceně, od paty k hlavě. Dochází k rovnání prstů u nohou, viditelně se krok za krokem znovu tvoří klenba, mizí otlaky a kuří oka, ustávají bolesti kotníků,kolen, kyčlí, zlepšují se otoky. Zjistila jsem u některých lidiček rovnání páteře a různá zlepšení v této oblasti. V několika případech i odeznění migrén... Je nutno používat stélky celý den. Nosím je i na zahrádku do gumovek, nebo na procháku do lesa,do sportovní obuvi. . .   DOPORUČUJI !!!

 

Datum: 09.09.2011

Vložil: Eva Sorbiová

Adresa: Lékárna ESO Cajkovského 14, Olomouc

 

Celý den stojím na nohou,je mi 58 let.Před asi 3 lety bolest paty,diagnostikováno jako ostruha,po rehabilitaci asi 2 měsíce potíže menší.Letos v únoru při vstávání z křesla jsem si na postižené noze zlomila 5. zánártní kost, diagnóza stresová zlomenina.Protože nejsem přetrénovaný sportovec,usoudila jsem, že kůstka asi byla vystavena zátěži kvůli mému, šmajdání', kterým jsem ulevovala bolestivé patě. Po téměř půl roku trvajícím hojení a srůstání kosti jsem se vrátila do zaměstnání, ale ještě před tím jsem chtěla učinit takové opatření,aby se mi nepřihodila zlomenina znovu. Na netu jsem našla tyto stránky, od června používám stélky Hanák,nebolí mě pata ani chodidlo,v jiných botách potíže mám.Vřele všem doporučuju,uvědomila jsem si,jak je chodidlo důležité /většina z nás zanedbává/ a jak poměrně jednoduše a levně lze odstranit mnoho potíží.Moc vám fandím,mám radost, že jste se dokázali prosadit a udržet v tak silné konkurenci. Hodně zdaru i nadále!

 

Datum: 30.08.2011

Vložil: Kateřina Peterková - Náměšť nad Oslavou, Zborovská

Titulek: Děkuji :)

Téměř neustále nosím boty na vysokém podpatku,tím mi vznikly kladívkové prsty. Když jsem se dozvěděla o stélkách p. Hanáka - před rokem zakoupila a hle už neznám to uff, úleva když sundám boty, v létě mi nenatekají. Poté jsem si zakoupila i pantofle a sandály-od jara do teď se mi zúžila noha o 3cm,paní pedikérka se mě sem tam zeptá zda nechodím ke konkurenci-zrohovatělá kůže na patách se omezila na minimum. A nelze pominout - pokud si zapomenu dát stélky do sportovních bot,podzimních či zimních...po pár metrech se pro ně vracím domů-mít nohy jak v bavlnce je paráda.:)Děkuji panu Hanákovi a celému jeho týmu!Pochopitelně jeho vynález/zázrak doporučuji všem-ať kolegyním či kamarádkám,které mají trápení s bolestí noh či zad!
Michaela Snášilová, Náměšt nad Oslavou, Zborovská - pracuje jako manažerka obchodu, 12ti hodinové směny, trpěla bolestí noh..., po mém doporučení - kup si stélky od p. Hanáka, užívá si svou práci naplno aniž by se těšila domů až sundá boty!! Když si její známé stěžují na bolest nohou, cituji" Hmmm, ukážu ti zázrak a vytáhne stélku... Michaela, pomohla radou, když doporučila stélky p. Hanáka mnoha prodavačkám v jednom velkém obchodním centru... jejich jména neznám, ale spokojenost je veliká. A děkuje moc za všechny :-)

 

Datum: 30.08.2011

Vložil: Hana Hudáčová, Čeperka, Pardubice

Titulek: vynález k nezaplacení

Je mi 56 let a od narození se léčím s kyčlemi, v dětském věku se objevil Pertes a tím zkrácení levé nohy o 6 cm a následně skolioza páteře, posledních 20 let Artroza 3-4 stupně . Život bez injekcí, brufénu a různých mastí jsem si nedovedla představit. Chodit nějaké větší dálky nebo absolvovat výlet do hor byl nemožný. Před časem jsem si koupila stélky do bot a 2 pantofle. Po krátké době jsem zjistila, že mě přestávají bolet klouby a páteř. Pomalu jsem vysazovala masti, léky a injekce. Asi za 4 měsíce jsem nebrala nic. Jaké bylo příjemné zjištění, že mě přestal bolet i žaludek si umí určitě každý představit. Navíc mi přestala vadit delší chůze a přestaly ukrutné bolesti, tak jsem se odvážila do hor. Bylo to supr. Letos jsem si díky velkému zlepšení zdraví, chození bez bolestí kyčlí a páteře a bez otoku nohou splnila životní sen. Absolvovala jsem cestu do Peruánských And a to s plnou zátěží a vše bez problémů jsem zvládla. Mám pocit, že každý kdo má problémy pohybového aparátu by měl stélky a boty vyzkoušet.
Panu Hanákovi přeji hodně úspěchů při realizování svých vynálezů, hodně spokojených zákazníků a zároveň i mnoho úspěchů osobních. Hana Hudáčová

 

Datum: 30.08.2011

Vložil: Andela Habartová,Kunovice,Mládeznická

Titulek: Podekování

Ráda bych tímto vyjádrila podekování panu Hanákovi za jeho patent bot a stélek. Jeho stélky pouzívám denně a v podstatě v nich chodím stále více než 1 rok. Rekonstruujeme jiz 4. měsíc dům, tak mám pohybu i namáhavé práce více než dost a musím říci, že mně zmizely bolesti v bederní páteři, krční páteři a bolesti šlapek nohou, protože mám zborcenou klenbu a také bolesti haluxu, který byl na pohmat velice citlivý. Jak jednoduché chodit v botech a stélkách Hanák, než se nechat operovat! Jestě jednou díky! Andela Habartová

 

Datum: 27.08.2011

Vložil: Šebková Zdenka, Rakovník, Bulovna - 55 let

Titulek: Zázraky jsou možné, stačí jen jít jim trochu naproti

Před několika lety jsem absolvovala kurz masáže Spinal Touche, kde jsem se naučila změřit jednoduchým způsobem těžiště těla a krátkou masáží narovnat tělo správně. Používám tuto metodu pouze pro okruh rodiny a pár známých a opravdu funguje. Pravidelnými masážemi lze tělo narovnat a udržovat rovné. Ale pravidelnost je bohužel v dnešní uspěchané době u většiny lidí problém. Před půl rokem jsem si přečetla informace o vložkách Hanák na internetu a okamžitě jsem vložky objednala celé rodině a doporučila i známým /boty již někteří nosí, někteří mají zatím objednány, protože kdo vyzkouší vložky, zaručeně si objedná i boty/. Dá se říci, že okamžitě byly při měření těžiště těla vidět rozdíly mezi těmi, kteří vložky nosili celodenně a těmi kteří je zatím nemají. Vložky Hanák opravdu rovnají těžiště těla a tím vlastně dochází postupně ke zlepšování celkového zdravotního stavu, protože v rovném těle proudí energie všemi meridiány do všech orgánů v těle a celé tělo je dostatečně zásobováno energií. To všichni moji klienti potvrzují okamžitě po každé masáži, ale bohužel naše tělo se zase vždy vrací zpět do léty zdeformované podoby a tomu vložky Hanák opravdu dokáží zabránit.
Já sama mám desítky let zateklé nohy /kotníky a kolena/ a artrotické palce u nohou, což je způsobeno špatnou funkcí lymfatického systému a ledvin. Řadu let se snažím bylinkami a lymfatickými masážemi zlepšit, a nebo spíše udržovat vše alespoň na stejné úrovni, ale moje letité snažení bylo až dosud pomalé a výsledky minimální. Začala jsem propadat beznaději, že s tím asi už nic moc nepůjde udělat. Po půl roce celodenního nošení Hanákových vložek vypadají moje nohy neuvěřitelně, otoky opadávají, palce se zlepšují a mohu je zatěžovat /stoupnu si na špičky/ a každý týden je vidět neuvěřitelné zlepšení /boty mám bohužel zatím objednány/, ale i vložky fungují.
Přestávala jsem věřit, že dokážu ještě někdy došlápnout na palce u nohou, ale zázraky se dějí i v dnešní době, díky.

 

Datum: 26.08.2011

Vložil: Anka Ďurišová, ul.Generála Svobodu, Partizánske

Titulek: Vek nerozhoduje, stielky pomohli

Mám 67rokov, nohy som mala boľavé, priečne plochú nohu, vybočený palec, kladivkový prst. Dosť na denno dennú bolesť. Pred ¾ rokom som si kúpila najprv tenké Hanákové stielky a následne šľapky so stielkou pána Hanáka. Úľavu som pocítila hneď po obutí mojich boľavých nôh do topánok so stielkami .Prestali ma bolieť aj prsty. Po ¾ roku nepretržitého používania Hanákových stielok zisťujem, že sa mi vyrovnáva vybočený palec aj kladivkový prst a všimla som si, že celkove mám lepšiu pohyblivosť prstov.Takže je to dobré! Som veľmi :)) spokojná. Nemám žiadne bolesti a priznám sa, už v iných topánkach nechodím. Chcem poďakovať pánovi Hanákovi a všetkým, ktorí majú podobné problémy, doporučujem Hanákove stielky. Anka Ďurišová

 

Datum: 22.08.2011

Vložil: Ivana Habartová, Uherské Hradiště, Okružní

Titulek: Bolesti hlavy a krční páteře

Zkušenosti se stélkami značky Hanák mám, a vlastně celá má rodina, za poslední zhruba třičtvrtě rok jen výborné! Nedá se ani slovně popsat, jaká úleva se jejich denním nošením dostavila! Před nošením stélek značky Hanák jsem trpěla velmi často silnými bolestmi hlavy, migrénami a bolestmi v oblasti krční páteře a s tím samozřejmě spojenou nevolností a závratěmi, člověk se stával v těchto chvílích naprosto nepoužitelným. Jednoho dne se mi dostal do ruky leták propagující stélky Hanák a hlavně jejich účinky na zdraví člověka, neváhala jsem ani minutu a hned jsem si je pořídila. Jakoby mávnutím zázračného proutku se zdravotní stav zlepšil, bolesti hlavy ustoupily, krční páteř se uvolnila a jako bonus se mi z pat ztratily tzv. "ostruhy", díky kterým jsem měla jednu nohu až o půl čísla větší.
Mohu všem vřele doporučit, vždyť nohy nás nosí celý život, tak jim dopřejme ten komfort ze stélek značky Hanák!! opravu fungují a účinek se rychle dostaví. Jsem velmi vděčná za to, že máme možnost i v Uherském Hradišti tyto stélky včetně obuvi zakoupit, ale i kdybychom neměli, šla bych pro ně i na kraj světa :-) Velmi děkuji za skvělou práci a hlavně pomoc!

 

Datum: 21.08.2011

Vložil: Luďka Švecová, Brandýsek - pedikérka

Titulek: Zkušenosti z praxe pedikérky

Mám 37 let pedikérské praxe a stále jako pedikérka pracuji. Na základě svých zkušeností s klienty, kterým jsem doporučila nošení vložek a bot značky Hanák pozoruji, že dochází k evidentnímu zlepšení zdravotního stavu mých klientů. Jedná se jak o mladší tak i starší lidi.
Jako příklad mohu uvést tyto:
1) Miroslava Stará, okr. Mělník boty Hanák klientce jednoznačně pomohly ke stabilizaci haluxu,
2) Robert Mariánek, okr. Mělník - boty Hanák klientovy zmenšily bolesti zad,
3) Jindra Rajsíglová, okr. Kladno - použiváním bot Hanák klientce úplně odezněla stálá bolest hlavy,
4) Václav Švec st., okr. Kladno - boty Hanák zlepšily klientovy stav nožní klenby, ustala bolest chodidel,
5) Ludmila Vlašaná, Praha 4 - boty Hanák zlepšil klientce stav nožní klenby,
6) Švecová Luďka, Praha 4 - boty Hanák mně samotné zajistily zmizení bolesti Achillovy šlachy, bolestí zad i krční páteře.

 

Další zkušenosti - archiv zde:

 

 

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Boty k prodeji

24.05.2011

Poradenství, objednávky a prodej na poliklinice v Holešově

Prodejna je otevřena každý pátek od 09.00 - 16.00 h.

 

Na prodejně akceptujeme pouze platbu v hotovosti.
Platební karty nepřijímáme.

 


 

Aktuální nabídku obuvi na skladě najdete zde 
Zboží zasíláme Českou poštou na dobírku.

Objednat: email stelkyhanak@seznam.cz
mobil: 604907853

 

 

více

Aktuality

20.09.2021

Přednáška s názvem "Chodidlo jako základ stavby jménem člověk"

video na YouTube zde

více

28.03.2020

Co můžete udělat pro své zdraví

více

24.11.2012

Mimořádná nabídka - Shiatsu masáž reflexních zón nohou japonským přístrojem MARUTAKA!

více

Anketa