reklama reklama

Josef Hanák,

    
      český vynálezce a zlepšovatel se zabýval desítky let lidským chodidlem z hlediska morfologie a biomechaniky. Podařilo se mu nejen zjistit pravou příčinu současných zdravotních problémů chodidla, ale zhotovil i výrobek - biomechanickou aktivní stélku do obuvi, která nám nahradila přírodní podloží. Noha na ní stojí na šesti bodech, (naše váha se přenáší na poslední článek palce, prstů a na zevní hranu chodidla) a ne na třech (kloub palce, malíku a patu), jak je tomu na tvrdé podložce a v jiné obuvi.

Opět využíváme palce jako páky (pumpy), tak, jak tomu bylo dříve, když jsme chodili bosi. Tato stélka v obuvi nám zajistí napínání svalů i šlach na noze a vazy pevně drží kotník - jen tak se vrací do správného postavení celé chodidlo. Poté dochází k vertikalizaci celého pohybového aparátu. Přestává svalové napětí a bolesti, jež byly důsledkem špatného postavení kloubů a páteře. Zdravá chodidla jsou předpokladem pro správnou činnost celého organismu člověka.

Biomechanické aktivní stélky v obuvi  jsou nutností pro zajištění stálého zdraví!

 

                                                                                                                                                                                                

 

Chodidlo je základ pro náš "domeček" z kostí


Všichni dobře víme, že každý dům musí mít pevné a stabilní základy, aby nepraskaly zdi a nebyly problémy se statikou. Pokud nezajistíme správnou podložku pod chodidly, vznikají na nohách různé deformace a ty potom způsobují spoustu zdravotních problémů nejen pohybového aparátu, ale také špatnou funkci cévního a lymfatického systému.

Dobře se podívejte na své nohy, zaslouží si vaši pozornost!

A pokud máte kladívkové prsty, snížené klenby, vbočené palce, valgozitu kotníků a nohy do „X“ či do „O“ (sešlapáváte podpatky u obuvi dovnitř nebo vně), potom se nemůžete divit, že vás bolí nohy, máte problémy s klouby, otoky a křečové žíly, bolesti v zádech, trápí vás migrény a jste unaveni!Řešení příčiny Vašich zdravotních problémů je nyní tak jednoduché!
Stačí, když zajistíte v každé obuvi pod chodidlem správnou podložku (stélku).


      Věřím, že až bude na postu Ministra zdravotnictví člověk osvícený, vnímavý a s otevřeným srdcem, který pochopil, že miliardy korun vynaložené pojišťovnami za zbytečná vyšetření, výkony, operace, léky, ortopedické pomůcky atd. nám ušetří právě tato obyčejná, nenápadná a finančně nenáročná stélka v obuvi, bude povinností každého občana od nejútlejšího věku, pečovat o své zdraví a nosit tuto stélku pod chodidly od rána do večera! Jen včasnou prevencí se ušetří ve zdravotnictví a sociálním systému miliardy korun!

Třeba se tohoto rozhodnutí dočkáme a biomechanická aktivní stélka v obuvi bude pro všechny lidi na světě takovou samozřejmostí, jako je třeba povinnost při jízdě autem připoutat se bezpečnostními pásy!

Vy ale nemusíte na nic čekat, nebojte se vzít zodpovědnost za své zdraví do svých rukou!

 

Věřím, že se rozhodnete správně.

 

 

 

 


 

Boty k prodeji

24.05.2011

22.2019 seznam obuvi, která je aktuálně na skladě

klikněte zde

 

Prodej: Holešov - poliklinika 4.p.
každý pátek od 08.00 - 16.00 h.

                               více informací  

Zasíláme poštou na dobírku,
objednejte:
stelkyhanak@seznam.cz
 

Dodací lhůta obuvi, která není na skladě, bude ušita do 2 - 4 týdnů!

 

více

Aktuality

13.02.2019

Novinka: biomechanické super brusle pro hokejisty!

více

06.01.2018

Obuv na spaní! Deník Blesk informuje o dalším vynálezu Josefa Hanáka

více

24.11.2012

Mimořádná nabídka - Shiatsu masáž reflexních zón nohou japonským přístrojem MARUTAKA!

více

Anketa