reklama reklama

Josef Hanák,

    
Český vynálezce a zlepšovatel Josef Hanák se zabýval desítky let lidským chodidlem z hlediska morfologie a biomechaniky. Podařilo se mu nejen zjistit pravou příčinu současných zdravotních problémů chodidla, ale zhotovil i jednoduchou pomůcku - biomechanickou aktivní stélku do obuvi, která nám nahradí přírodní podloží. Váha těla jena ní rozložena na šesti bodech, (poslední článek palce, prsty a na zevní hranu chodidla) a ne na třech (kloubu palce, malíku a patě), jak je tomu na tvrdé podložce a v komerční obuvi.

Na této stélce s důlkem pod kloubem palce opět využíváme palce jako páky (pumpy), tak, jak tomu bylo dříve, když jsme chodili bosi. Dochází k  napínání svalů na nártu a šlach na chodidle a vazy pevně drží kotník - jen tak se vrací do správného postavení celé chodidlo a poté celý pohybový aparát. Přestává svalové napětí a bolesti, způsobené špatným postavením kloubů a páteře. Zdravá chodidla jsou předpokladem pro správnou činnost celého organismu člověka.

 

                                                                                                                                                                                                

 

Chodidlo je základ pro náš "domeček" z kostí


Všichni dobře víme, že každý dům musí mít pevné a stabilní základy, aby nepraskaly zdi a nebyly problémy se statikou. Pokud nezajistíme správnou podložku pod chodidly, vznikají na nohách různé deformace a ty potom způsobují spoustu zdravotních problémů nejen pohybového aparátu, ale také špatnou funkci cévního a lymfatického systému.

Dobře se podívejte na své nohy, zaslouží si vaši pozornost!

A pokud máte kladívkové prsty, snížené klenby, vbočené palce, valgozitu kotníků a nohy do „X“ či do „O“ (sešlapáváte podpatky u obuvi dovnitř nebo vně), potom se nemůžete divit, že vás bolí nohy, máte problémy s klouby, otoky a křečové žíly, bolesti v zádech, trápí vás migrény a jste unaveni!Řešení příčiny Vašich zdravotních problémů je nyní tak jednoduché.
Stačí, když zajistíte v každé obuvi pod chodidlem - biomechanickou aktivní stélku!


Až bude na postu Ministra zdravotnictví člověk osvícený, vnímavý a s otevřeným srdcem, který pochopil, že miliardy korun vynaložené pojišťovnami za zbytečná vyšetření, výkony, operace, léky, ortopedické pomůcky atd. nám ušetří právě tato jednoduchá a finančně nenáročná pomůcka, biomechanická aktivní stélka v obuvi.
Jen včasnou prevencí se ušetří ve zdravotnictví a sociálním systému miliardy korun!.

Vy ale nemusíte na nic čekat, také byste se třeba nemuseli dočkat!
 

Ať je pro Vás biomechanická aktivní stélka v obuvi takovou samozřejmostí, jakou samozřejmostí je používání bezpečnostních pásů při jízdě autem nebo při jízdě na kole používat cyklistickou přilbu.

Věřím, že se rozhodnete správně.

Nebojte se vzít zodpovědnost za své zdraví do svých rukou!

 

 


 

Boty k prodeji

24.05.2011

5.12.2019 seznam obuvi, která je aktuálně na skladě

klikněte zde

 

Prodej: Holešov - poliklinika 4.p.
každý pátek od 08.00 - 16.00 hodin

                               více informací  

Zasíláme poštou na dobírku,
objednejte:
stelkyhanak@seznam.cz
 

Dodací lhůta obuvi, která není na skladě, bude ušita do 2 - 4 týdnů!

 

více

Aktuality

21.10.2019

Nový vzor: dámské lodičky, velmi pohodlné, velikosti 35-43

více

06.01.2018

Obuv na spaní! Deník Blesk informuje o dalším vynálezu Josefa Hanáka

více

24.11.2012

Mimořádná nabídka - Shiatsu masáž reflexních zón nohou japonským přístrojem MARUTAKA!

více

Anketa